Bsa sport

Ставок:
2
Макс. ставка:
5 000 грн
Добавлено:
03.12.2019, 14:57
Следит за лотом: 18 человек
Добавлено:
03.12.2019, 14:57
Client661036  (0.00)
Стартовая цена:
1 500 грн. ~63.34usd.Приблизительное значение в американских долларах, эквивалентное значению указанному в украинских гривнах.
Текущая цена: (2 ставок):
5 000 грн. ~211.15usd.Приблизительное значение в американских долларах, эквивалентное значению указанному в украинских гривнах.
Ставок:2
Окончание:
17.12.2019, 14:57:05 +5m
Осталось:
Торги отменены!
Bsa sport
ОписаниеВсе фотографии лота 4
Категория:
Материал:
металевий
Состояние:
Ви купуєте уживаний велосипед BSA Sports. Цей велосипед був виготовлений в Англії в 1978/9 рр. І як частина Raleigh-TI, швидше за все, був виготовлений або на заводах Ноттінгема, або на заводах Worksop (найімовірніше, Ноттінгем, оскільки "N" в серійному номері може означати перевірте це)). Цей велосипед дуже схожий на Raleigh Спорт Туристичні моделі в багатьох аспектах, хоча у нього є деякі унікальні арматури в порівнянні з британськими братами. Найбільш на цьому списку що весь гальмуюча потужність забезпечується через фронт та задній Sturmey Арчер барабанні гальмо, тил hub також забезпечуючий пересуваючий через 3 Швидкість внутрішня передача (Модель AB, дати 1978). Каркас є у гарній формі для це вік, на жаль decals та головний значок faded, але відповідність сталеві fenders, задній стійку перевізника, і повний корпус ланцюга роблять для красивих естетичних доповнень. Задній крило та передня вилка будинку Rampar / Raleigh хвіст лампи та передня лампа голови, обидва powered Velox передній шиною генератор, обидва лампи працюють але є нещасний чіп у червоному пластичному корпусі тилу лампу. Brooks B72 шкіряний сідло досі у відмінному їзді-спроможній формі та загальному велосипеді є повністю функціональний механічний стан (це настроюється одним з наших механік цехів та одного разу повторно зібраних пошти перевезення мусить бути готовий їхати). BSA (Birmingham Small Arms Company Limited) - постачальник широкого спектру продуктів - від велосипедів до турецьких рушниць. У одному пункті найбільш великий постачальник Мотоциклів в світі, BSA володів відомим гатунком люблять Тріумф, Sunbeam та Daimler. Компанія досягла піку в післявоєнні роки, але в 1950-х рр.
Вимірювання
23 "Seat Tube (зверху до центру)
26 "Колеса (поточні шини не оригінальні, а також висушені і тріщини, в даний час їздити можна, але ми рекомендуємо замінити)
Реставрация:
стан велосипеда на80%
Дефекты:
незначні
Местонахождение:
Любомль
Оплата:
Приват Банку
Отправка лота:
В Украину
Доставка:
Інтайм,покупець оплачує. (согласно действующего законодательства страны проживания продавца).
Описание:
Технічно справний
Ссылка на обсуждение:
Bsa sport, фото №2
Bsa sport, фото №3
Bsa sport, фото №4
Bsa sport, фото №5
Поиск по лотам на аукционе
* Выберите раздел
Искать в разделе
Поиск:
Искать результаты в: