Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі

Ставок:
0
Макс. ставка:
0 грн
Додано:
15.04.2024, 13:33
Стежить за лотом: 4 людей
Додано:
15.04.2024, 13:33
OLAN-Ltd  (-8.02)
Закінчення
21.04.2024, 13:33:47 +5m
До закінчення
1 день 06:47:08
Поточна ціна (0 ставок)
14 000 грн
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №2
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №3
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №4
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №5
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №6
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №7
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №8
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №9
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №10
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №11
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №12
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №13
ОписВсі фотографії лота 12
Cправжність:
Період:
Оформлення:
Техніка:
Основа:
Розмір, без рами:
Матеріал:
Техніка: олія Матеріал: картон
Стиль: РОМАНТИЧНИЙ РЕАЛІЗМ
Сюжетні лінії: пейзажі української природи, традиційні заняття українців (вівчарство), художнє відображення знакового літературного персонажу
Колорит: багата кольорова палітра з м’якими природніми золотаво-зеленими тонами, приємними для зору
Орієнтація: вертикальна
Картина за мотивами повісті М.Коцюбинського (1864-1913) «Тіні забутих предків », написаної у 1911 р. під враженням його перебування на Гуцульщині. У творі розповідається про кохання Івана й Марічки, українських Ромео та Джульєтти. Яскраво передано побут, життя і традиції гуцулів.
Техніка: олія Матеріал: картон Стиль: РОМАНТИЧНИЙ РЕАЛІЗМ Сюжетні лінії: пейзажі української природи, традиційні заняття українців (вівчарство), художнє відображення знакового літературного персонажу Колорит: багата кольорова палітра з м’якими природніми золотаво-зеленими тонами, приємними для зору Орієнтація: вертикальна Картина за мотивами повісті М.Коцюбинського (1864-1913) «Тіні забутих предків », написаної у 1911 р. під враженням його перебування на Гуцульщині. У творі розповідається про кохання Івана й Марічки, українських Ромео та Джульєтти. Яскраво передано побут, життя і традиції гуцулів.
Стан:
Походження: Закарпатська обл., м.Хуст
Стан:На щастя, картина збереглася відмінно, живопис без втрат. Багатий рельєф розкішної старовинної рами теж зберігся без пошкоджень.Потьмяніння позолоти рами, часові плями та мікротріщини радше є не дрібними дефектами рами, а її перевагами, оскільки всі ці сліди невблаганного часу лише створюють ефект споглядання справжнього старовинного предмета високого мистецтва, підсилюють неймовірну ауру антикваріату. Фактично на даний момент пастораль та її ефектне обрамлення знаходяться у прекрасному колекційному стані.
Походження: Закарпатська обл., м.Хуст Стан:На щастя, картина збереглася відмінно, живопис без втрат. Багатий рельєф розкішної старовинної рами теж зберігся без пошкоджень.Потьмяніння позолоти рами, часові плями та мікротріщини радше є не дрібними дефектами рами, а її перевагами, оскільки всі ці сліди невблаганного часу лише створюють ефект споглядання справжнього старовинного предмета високого мистецтва, підсилюють неймовірну ауру антикваріату. Фактично на даний момент пастораль та її ефектне обрамлення знаходяться у прекрасному колекційному стані.
Реставрація:
Не потребує реставраціЇ!
Не потребує реставраціЇ!
Дефекти:
Практично без дефектів!
Практично без дефектів!
Показати оригінал
Місцезнаходження:
Львів
Оплата:
Оплата на карту Приватбанку. За домовленістю Сторін післяплата можлива після часткової оплати. Міжнародний грошовий переказ.
Відправлення лота:
Україна,Увесь світ
Доставка:
Нова пошта, Укрпошта, JUSTIN, вантажоперевізники, особисто на зустрічі у Львові. Доставка здійснюється за рахунок Покупця. (згідно з чинним законодавством країни проживання продавця).
Опис:
Антикварна картина невідомого художника
«УКРАЇНСЬКА ДЖУЛЬЄТТА»
за мотивами повісті М. Коцюбинського
«Тіні забутих предків» ( 1911 р.) *
в розкішній старовинній рамі з позолотою.
Жанр: ПАСТОРАЛЬ.
Техніка: олія. Матеріал: картон.
Стиль: РОМАНТИЧНИЙ РЕАЛІЗМ.
Період створення: перша половина ХХ ст.
Розміри твору: 68 х 55 см. Розміри художньої рами: 87 х 74 х 8 см.
Вага: 8,5 кг
Походження: Закарпатська обл., м.Хуст.
Стан: картина і рама збереглись відмінно.
Картина наповнена світлом, вона дивно ніжна і лірична, незважаючи на буденність зображеного на ній сюжету: скромно зодягнена дівчина –пастушка з довгим посохом у руках слідкує за отарою овець, які мирно пасуться на крутосхилі вздовж лісової дороги карпатського пралісу, а вдалині ледь-ледь синіє водна гладінь чи то Синевиру, чи то Черемошу. Віковічні дерева, що символізують древність і велич карпатського краю, зображені підкреслено велетенськими і на їх фоні постать юної пастушки здається особливо тендітною, але саме вона є центральною фігурою картини. Бо кожен, хто хоч раз читав повість «ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ», побачить в цій постаті заквітчаної червоною хустиною пастушки у простенькій спідниці та вишиванці чарівну гуцулку – « Йванкову Марічку», яку літературознавці охрестили «українською Джульєттою». Вперше побачивши цю роботу, серце кожного українця радісно защемить, бо він побачить на полотні щось наше, рідне, українське, давнє, призабуте, справжнє: сцени забутих часів, «тіні забутих предків», за багатозначним висловом М. Коцюбинського.
І кожен українець буде вдивлятись в цю картину, що зображує велич і могутність карпатського пралісу і віковічність традицій наших предків, що вміли жити в гармонії з рідною землею, і буде згадувати щось своє, далеке, рідне, призабуте, покинуте, але таке дороге серцю і душі. І наче несподівана раптова велетенська хвиля, прилинуть хвилюючі душу і серце спогади про ті часи, які вже ніколи не вернуться. І ніби як у якомусь зачарованому калейдоскопі, в уяві за лічені секунди промайнуть картини з далекого дитинства, юності і молодості, все буквально за мить перемішається в душі, бо блисне світлий спогад радості першого кохання,
а вже за мить серце прониже щемний біль перших втрат і нездійсненних мрій. Все давно пережите і призабуте у суєті сьогодення раптово прилине у спогадах, неначе в в тій відомій пісні: червоне – то любов,
а чорне – то журба… І жоден справжній українець не зможе швидко відірвати погляд від цієї пасторалі, він бачитиме в дівчині на картині не якусь француженку, а образ свого першого і такого тепер недосяжно далекого кохання - свою рідну «Марічку» - нехай не таку манірну, але таку звабливу, нехай бідно зодягнуту, але таку багату душею, таку близьку, але водночас недосяжно далеку, бо ж «молодість не вернеться, не вернеться вона»…
Антикварна картина невідомого художника «УКРАЇНСЬКА ДЖУЛЬЄТТА» за мотивами повісті М. Коцюбинського «Тіні забутих предків» ( 1911 р.)* в розкішній старовинній рамі з позолотою. Жанр: ПАСТОРАЛЬ. Техніка: олія. Матеріал: картон. Стиль: РОМАНТИЧНИЙ РЕАЛІЗМ. Період створення: перша половина ХХ ст. Розміри твору: 68 х 55 см. Розміри художньої рами: 87 х 74 х 8 см. Вага: 8,5 кг Походження: Закарпатська обл., м.Хуст. Стан: картина і рама збереглись відмінно. Картина наповнена світлом, вона дивно ніжна і лірична, незважаючи на буденність зображеного на ній сюжету: скромно зодягнена дівчина –пастушка з довгим посохом у руках слідкує за отарою овець, які мирно пасуться на крутосхилі вздовж лісової дороги карпатського пралісу, а вдалині ледь-ледь синіє водна гладінь чи то Синевиру, чи то Черемошу. Віковічні дерева, що символізують древність і велич карпатського краю, зображені підкреслено велетенськими і на їх фоні постать юної пастушки здається особливо тендітною, але саме вона є центральною фігурою картини. Бо кожен, хто хоч раз читав повість «ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ», побачить в цій постаті заквітчаної червоною хустиною пастушки у простенькій спідниці та вишиванці чарівну гуцулку – « Йванкову Марічку», яку літературознавці охрестили «українською Джульєттою». Вперше побачивши цю роботу, серце кожного українця радісно защемить, бо він побачить на полотні щось наше, рідне, українське, давнє, призабуте, справжнє: сцени забутих часів, «тіні забутих предків», за багатозначним висловом М. Коцюбинського. І кожен українець буде вдивлятись в цю картину, що зображує велич і могутність карпатського пралісу і віковічність традицій наших предків, що вміли жити в гармонії з рідною землею, і буде згадувати щось своє, далеке, рідне, призабуте, покинуте, але таке дороге серцю і душі. І наче несподівана раптова велетенська хвиля, прилинуть хвилюючі душу і серце спогади про ті часи, які вже ніколи не вернуться. І ніби як у якомусь зачарованому калейдоскопі, в уяві за лічені секунди промайнуть картини з далекого дитинства, юності і молодості, все буквально за мить перемішається в душі, бо блисне світлий спогад радості першого кохання, а вже за мить серце прониже щемний біль перших втрат і нездійсненних мрій. Все давно пережите і призабуте у суєті сьогодення раптово прилине у спогадах, неначе в в тій відомій пісні: червоне – то любов, а чорне – то журба…І жоден справжній українець не зможе швидко відірвати погляд від цієї пасторалі, він бачитиме в дівчині на картині не якусь француженку, а образ свого першого і такого тепер недосяжно далекого кохання - свою рідну «Марічку» - нехай не таку манірну, але таку звабливу, нехай бідно зодягнуту, але таку багату душею, таку близьку, але водночас недосяжно далеку, бо ж «молодість не вернеться, не вернеться вона»…
Посилання на обговорення:
Показати оригінал

Базовою мовою Сайту є українська. Переклад з інших мов здійснюється за допомогою автоматичного машинного перекладу.

Відтак, Користувачі мають враховувати, що машинний переклад не є точним. У разі виникнення спірних питань щодо точності перекладу, перевага надаватиметься оригіналу тексту Продавця.

Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №2
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №3
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №4
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №5
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №6
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №7
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №8
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №9
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №10
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №11
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №12
Антикварна картина Українська Джульєтта (пастораль) в розкішній рамі, фото №13

Інші лоти продавця

Коментарі 2

Vitalij88812.05.2019, 02:20:56

Картини кошмарні, все виставлено.

Показати оригінал
Ruthenian16.10.2021, 09:21:11

На Карпати не схоже та гуцулів не видно.

Пошук по лотах
* Виберіть розділ
Шукати в розділі
Пошук:
Шукати результати в: