«Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія

Ставок:
0
Макс. ставка:
0 грн
Следит за лотом:
2 человек
Добавлено:
14.07.2019, 15:03
Megaincunabula  (-2.25)
Стартовая цена:
5 300 грн. ~212.90usd.Приблизительное значение в американских долларах, эквивалентное значению указанному в украинских гривнах.
Текущая цена: (0 ставок):
5 300 грн. ~212.90usd.Приблизительное значение в американских долларах, эквивалентное значению указанному в украинских гривнах.
Ставок:0
Окончание:
21.07.2019, 15:03:06 +5m
Осталось:
01день09:19:31
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія, фото №2
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія, фото №3
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія, фото №4
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія, фото №5
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія, фото №6
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія, фото №7
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія, фото №8
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія, фото №9
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія, фото №10
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія, фото №11
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія, фото №12
 «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія, фото №13
Всё
Описание
Материал: Шкіра, тканина, папір,картон
Состояние: Примірник повний без втрат. Збільшений формат (24х16.5см.). Тверда, напівшкіряна палітура часу видання з орнаментально-шрифтовим тисненням на корінці.
Реставрация: На титулі і задньому форзаці (куточок) невеликі надірванності, в верхньому кутку вміло і акуратно відреставровані (підклеєні тонкою смужкою в тон).
Дефекты: Легкі потертості палітурки. Загини кутів. Міні відколи палітурного паперу по верхньому краю верх. кришки. На титулі старовинна власна печатка особистої бібліотеки П.П.Веретеннікова. Блок в відміному стані, без недоліків і втручань. Злегка мармуровані обрізи. Ледь помітні фоксінги дрібним розсипом. Міцна, щільна книга достойного збереження.
Местонахождение: Чукалівка
Оплата: На карту приватбанку
Отправка лота в: В Украину
Доставка согласно действующего законодательства страны проживания продавца: НП укрпошту
Ссылка на обсуждение:
Описание: «Очерки исторіи украинской литературы XIX столѣтія» — найдокладніше на свій час літературно-критичне дослідження названого періоду. Вивченню української літератури М. Петров присвятив фактично все своє наукове життя. Новітню вітчизняну літературу автор розглядає в поступовому розвитку, і класифікує наступним чином (не даючи при цьому чіткої періодизації): український псевдокласицизм і твори-пародії (від І. Котляревського); сентиментальна українська література, значущим представником якої є Г. Квітка-Основ’яненко; романтико-художня література, що розвивається під обопільним впливом російських і польських поетів — О. Пушкіна, А. Міцкевича та ін.; національна література (історичні романи, драми з українського життя); українське слов’янофільство та новітнє українофільство. Для дослідника важливим було, насамперед, історико-культурне значення того чи іншого напряму, його зв’язок із суспільними та політичними явищами.
ПЕТРОВ Микола Іванович (1840–1921)
Історик української літератури і української науки, етнограф, церковний історик, літературознавець, мистецтвознавець, археолог, краєзнавець, громадський діяч. Зберігач музею Київської духовної академії. Членом понад 40 товариств і громадських організацій, зокрема Київського товариства старожитностей і мистецтв, Київського товариства охорони пам’ятників старовини та мистецтва, Українського наукового товариства у Києві тощо. Член-кореспондент Російського археологічного товариства.
Книга має наукову, історико-культурну цінність і становить колекційний інтерес На п'ятому букіністичному аукціоні "Українська книга" аукціонного Дому "Дукат" естімейт становив 700-900 дол. США
http://www.dykat-auction.com.ua/docs/pdf/auction27... стор. 96 лот №77
Комментарии0
Поиск по лотам на аукционе
* Выберите раздел
Искать в разделе