Російський фарфор.Альбом-каталог.1973

Ставок:
1
Макс. ставка:
1 620 грн
Додано:
10.01.2024, 22:05
Стежить за лотом: 2 людей
Додано:
10.01.2024, 22:05
Лот проданий (1 ставка)
17.01.2024, 22:05:04
1 620 грн
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №2
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №3
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №4
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №5
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №6
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №7
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №8
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №9
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №10
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №11
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №12
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №13
ОписВсі фотографії лота 12
Матеріал:
Ленінградська друкарня No 3 імені Івана Федорова
Збільшений формат: 28,7 х 25 х 2,5 см
Тип паперу: високоякісний крейдований папір
30 сторінок (текстова частина) + 164 кольорові ілюстрації в повний зріст на окремих аркушах + 24 сторінки (список ілюстрацій з репродукцією марок) = 218 сторінок.
Вага без упаковки: 1,2 кг
Номінал : не вказано.
Спеціальний випуск представницького класу!
Даний альбом не був доступний для вільного продажу в книготорговельній мережі СРСР, він призначався для продажу іноземним гостям СРСР за валюту безпосередньо в Державному Ермітажі, в спеціальних магазинах типу «БЕРІЗКА», «КАШТАН», в мережі книжкових і журнальних кіосків готелів «ІНТУРИСТ», а також представницьких подарунків для важливих іноземних гостей СРСР.
ПАЛІТУРКА: Видавнича тканина у твердій палітурці, тиснена на корінці назви книги російською та англійською мовами
+ куртка для пилу.
Ленинградская типография № 3 им. Ивана Федорова Увеличенный формат : 28,7 х 25 х 2,5 см Тип бумаги: высококачественная мелованная бумага 30 стр.( текстовая часть) + 164 полноформатных цветных иллюстраций на отдельных листах + 24 стр.( список иллюстраций с воспроизведением клейм)=218 стр. Вес без упаковки: 1, 2 кг Номинал : не указан. Специздание представительского класса! В свободную продажу в книготорговую сеть СССР данный альбом не поступал, предназначался для продажи иностранным гостям СССР за валюту непосредственно в Государственном Эрмитаже , в спецмагазинах типа «БЕРЕЗКА», «КАШТАН», в сети книжно- журнальных киосков гостинниц «ИНТУРИСТ» , а также в качестве представительских подарков для важных иностранных гостей СССР. ПЕРЕПЛЕТ: Твердый издательский тканевый переплет с тиснением на корешке названия книги на русском и английском языках + суперобложка.
Стан:
Стан збереження: дуже добре. Повне збереження всіх сторінок тексту, включаючи титульний і останній сторінки. Повне збереження всіх 164 кольорових ілюстрацій в повний зріст. Як це часто буває, пилова сорочка є слабкою ланкою: її природне легке стирання і акуратні непомітні клеї, дрібні мікротріщини в кутах куртки. До речі, зовнішній вигляд без куртки теж пристойний: синя видавнича тверда обкладинка з написами англійською та російською мовами каталожної назви на корінці.
Альбом взагалі не потребує реставрації!
Альбом без бібліотечних марок державних бібліотек
і без присвятних написів!
Цей екземпляр буде особливо цікавий колекціонерам-бібліофілам: назва зберегла автентичне враження рідкісної круглої офіційної печатки - оригінальної екслібриса другого власника - із зображенням королівської лілії в обрамленні корони і з написом власника: «Ex Libris Andrew Kandya». Ця художня екслібрис у стилі бароко у вузькому середовищі справжніх книголюбів має колекційну цінність, адже здавна є символом знаку якості старовинних та вживаних книг не лише в Україні, а й у багатьох зарубіжних країнах.
* * *
Сохранность: очень хорошая. Книга –каталог без утрат.Полная сохранность всех страниц текста, в том числе титульного листа и последних листов. Полная сохранность всех 164 полноформатных цветных иллюстраций. Как часто бывает, суперобложка-слабое звено: ее естественная легкая потертость и аккуратные незаметные подклейки, незначительные микротрещины уголков суперобложки. Кстати, внешний вид без суперобложки также достойный: издательский твердый переплет синего цвета с надписями на английском и русском языках названия каталога на корешке. Альбом совершенно не требует реставрации! Альбом без библиотечных штампов государственных библиотек и без дарственных надписей! Данный экземпляр будет особенно интересным для коллекционеров-библиофилов: на титуле сохранился автентичный оттиск редкой круглой гербовой печати – оригинального экслибриса второго владельца – с изображением королевской лилии в обрамлении короны и с владельческой надписью: «Ex Libris Andrew Kandya». Этот художественный экслибрис в стиле барокко в узкой среде настоящих книголюбов имеет коллекционную ценность, ведь уже давно стал символом знака качества антикварных и букинистических изданий не только в Украине, но и во многих зарубежных странах. * * *
Реставрація:
НЕ ПОТРЕБУЄ РЕСТАВРАЦІЇ!
НЕ ТРЕБУЕТ РЕСТАВРАЦИИ!
Дефекти:
Незначні незначні дефекти пилової сорочки
Мелкие несущественные дефекты суперобложки
Показати оригінал
Місцезнаходження:
Україна, Львівська область, Львів
Оплата:
Приватбанк, Western Union, PayPal
Відправлення лота:
Україна,Увесь світ
Доставка:
Нова пошта, Укрпошта (згідно з чинним законодавством країни проживання продавця).
Опис:
РАДЯНСЬКИЙ – АРТБУК
Багато ілюстроване видання каталогу-альбому секонд-хенду для колекціонерів, мистецтвознавців та поціновувачів мистецтва.
Альбом "Російський фарфор в Ермітажі".
РОСІЙСЬКИЙ ФАРФОР В КОЛЕКЦІЇ ЕРМІТАЖУ
(російською та англійською мовами)
Автор: Людмила Ростиславівна Нікіфорова.
Фотограф: В.Приймаменко
Ленінград, 1973 р.
Видавництво: "АВРОРА".
Датою заснування Ермітажу прийнято вважати 1764 рік, коли в Зимовий палац була доставлена колекція з двохсот двадцяти п'яти картин, куплена на замовлення Катерини II.
Представлений вашій увазі сьогодні розкішний нині рідкісний альбом «РОСІЙСЬКИЙ ФАРФОР» (російською та англійською мовами) присвячений колекції російського художнього фарфору в Ермітажі, яка налічує близько дев'яти тисяч предметів. У цьому подарунковому виданні, створеному за типом каталогу, представлені найцікавіші зразки всесвітньо відомої багатої колекції російського фарфору, що зберігається в Ермітажі.
Насправді в альбомі представлено 134 шедеври російського фарфору Російської імперії (період 1749-1917) і 30 зразків радянського фарфору (період з 1917 по 1946 рр.) з докладними анотаціями та описами марок.
В Ермітажі найбільш повно представлена не тільки продукція колишнього Державного (Імператорського) заводу (з 1925 року - фабрика імені М.В. Ломоносова), а й приватних російських заводів, що дозволяє відтворити історію розвитку порцеляни в Росії з середини XVIII століття.
До альбому увійшли найцікавіші і цінні твори російського і радянського мистецтва, порцеляни. Деякі з них публікуються вперше. До колекції увійшли дві унікальні роботи, виконані самим Д.І. Виноградовим. Автор, авторитетний мистецтвознавець Людмила Никифорофа, пропонує огляд історії розвитку фарфорового виробництва в Росії та історії колекції російського фарфору, яка зараз зберігається в Ермітажі.
Альбом-каталог "РОСІЙСЬКИЙ ФАРФОР" -
просто незамінне видання для справжніх колекціонерів порцеляни,
Так воно і для любителів старовини і високого мистецтва!
* * *
Не пропустіть свій шанс поповнити домашню бібліотеку розкішним альбомом про всесвітньо відому колекцію російського фарфору в Ермітажі!
«У художньому фарфорі певна межа дається як вишуканості, так і обмеженості людини.Як море, на яке ллють нафту, заспокоюються бурі мистецтва,
Пристрасті, які розривали його, вщухають..."
Г. Іванов, поет і письменник Срібного століття
Фарфор протягом багатьох століть служить символом розкоші, процвітання власника. Фарфор - як і дорогі прикраси, наприклад - завжди в моді, радує і захоплює, дорогий фарфор і старовинний фарфор поки доступні небагатьом. Мода і стиль змінюються, але фарфор - як діаманти - назавжди!
SOVIET – ART- BOOK Букинистическое богато иллюстрированное издание каталожно-альбомного типа для коллекционеров, искусствоведов и любителей искусства. Альбом «Русский фарфор в Эрмитаже». RUSSIAN PORCELAIN IN THE HERMITAGE COLLECTION ( на русском и на английском языках) Автор: Людмила Ростиславовна Никифорова. Фотограф: В.Прийменко Ленинград, 1973 год Издательство: «АВРОРА». Датой основания Эрмитажа принято считать 1764 год,когда в Зимний дворец была доставлена коллекция из двухсот двадцати пяти картин, купленная по распоряжению Екатерины II. В наши дни Государственный Эрмитаж сохраняет, изучает и делает доступными для посетителей выдающиеся произведения культурного наследия прошлого. Представленный сегодня Вашему вниманию роскошный ныне уже редкий альбом 1973 года издания «РУССКИЙ ФАРФОР» (на русском и английском языках) посвящен коллекции русского художественного фарфора в Эрмитаже , которая насчитывает около девяти тысяч предметов. В настоящем подарочном издании , созданном по типу каталога, представлены самые интересные образцы всемирно известной богатейшей коллекции русского фарфора, хранящейся в Эрмитаже. Фактически в альбоме представлено 134 шедевров русского фарфора Императорской России ( период 1749-1917гг.) и 30 образцов советского фарфора ( период с 1917 по 1946 гг.) с подробными аннотациями и описанием клейм. В Эрмитаже наиболее полно представлены не только изделия бывшего Казенного (Императорского) завода (с 1925 года - завод имени М.В.Ломоносова), но и частных русских заводов, что позволяет воссоздать историю развития фарфора в России с середины XVIII века. В альбом включены наиболее интересные и ценные произведения русского и советского художественного фарфора. Некоторые из них публикуются впервые. В коллекции есть два уникальных произведения, сделанных самим Д.И. Виноградовым. Автор- авторитетный искусствовед Людмила Никифорофа - предлагает обзор истории развития фарфорового производства в России и истории собрания коллекции русского фарфора, хранящейся ныне в Эрмитаже. Альбом- каталог «РУССКИЙ ФАРФОР» - просто незаменимое издание как для настоящих коллекционеров фарфора, так и для любителей старины и высокого искусства! * * * Не упустите свой шанс пополнить свою домашнюю библиотеку роскошным альбомом о всемирно известной коллекции русского фарфора в Эрмитаже ! "В художественном фарфоре дан какой-то предел и изощренности, и ограниченности человека.Как море, на которое вылито масло, успокаиваются бури искусства, затихают раздиравшие его страсти..." Г. Иванов, поэт и писатель Серебряного века Фарфор в течение многих столетий служит символом роскоши, достатка владельца. Фарфор - как и дорогие ювелирные украшения, например, - всегда в моде, он радует и восхищает, дорогой фарфор и антикварный фарфор по-прежнему доступны немногим. Меняется мода, стиль, но фарфор - как и бриллианты - это навсегда!
Посилання на обговорення:
Показати оригінал

Базовою мовою Сайту є українська. Переклад з інших мов здійснюється за допомогою автоматичного машинного перекладу.

Відтак, Користувачі мають враховувати, що машинний переклад не є точним. У разі виникнення спірних питань щодо точності перекладу, перевага надаватиметься оригіналу тексту Продавця.

Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №2
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №3
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №4
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №5
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №6
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №7
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №8
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №9
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №10
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №11
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №12
Російський фарфор.Альбом-каталог.1973, фото №13

Інші лоти продавця

Пошук по лотах
* Виберіть розділ
Шукати в розділі
Пошук:
Шукати результати в: